Партнери

СП Анатоль

Компанія ТОВ «СП Анатоль» працює на українському ринку вже більше 13 років, і за цей час заслужила славу виробника якісної і дуже надійною продукції. Територіально офіс і цех підприємства знаходяться в Києві. Тут виготовляють кузова-фургони різного призначення на найрізноманітніших шасі. Конструкторське бюро розташоване безпосередньо біля цеху. Таким чином інженер може не тільки особисто контролювати дотримання технології, а й доводити продукції в процесі виробництва. Величезна увага на підприємстві приділяють дотриманню технології виготовлення, до цього питання пред’являються найжорсткіші вимоги. І це не дивно, адже будь-яке порушення в процесі виробництва може привести до браку продукції, що неприпустимо.

Компанія «АВЕРС ЛТД»

Компанія «АВЕРС ЛТД» почала свою діяльність 30 січня 1995 року і стала одним із засновників кузовостроітельной галузі в Україні. Розуміючи значення транспорту в економіці, підприємство з усією відповідальністю ставиться до створення високоефективних і надійних кузовів вантажних автомобілів, які є однією з важливих складових професійної та безпечного перевезення вантажів. У розпорядженні компанії – зарубіжний і величезний власний досвід ремонту та обслуговування кузовних частин транспортних засобів і тому сьогодні ТОВ «АВЕРС лтд» – лідер культуристів справи.

Алькон-сервіс

ТОВ «Алькон-сервіс» було засновано в 1994 році. З самого початку нашої роботи пріоритетними напрямками діяльності компанії було надання послуг монтажу та обслуговуванні систем безпеки автомобілів і додаткового електроустаткування. У 1996 році виник новий вид діяльності: монтаж систем відеоспостереження та охоронних систем для квартир і офісів, тим самим логічно завершивши напрямок електронних засобів захисту. За цей час було створено колектив однодумців, який ставить перед собою відповідальні завдання і шукає нові шляхи самореалізації. Саме тому в 1998 році наша організація одна з перших в Україні почала освоювати системи кондиціонування і додаткового обігріву транспортних засобів.

ТЕНТИ КАТРАН

ТОВ “Тенти Катран” займається виготовленням тентів на автомобілі, виготовляє тентові намети, павільйони, альтанки, накриття на басейни. ТОВ “Тенти Катран” завдає логотипи, рекламу на автомобілі, павільйони, намети.