Партнери

45 Експериментальний механічний завод

45 Експериментальний механічний завод – підприємство входить до Державного концерну “Укроборонпром”, з повним виробничим циклом виготовлення виробів і з великим обсягом експериментальних і дослідних робіт.

Завод заснований 10 липня 1943 року. 16 липня 1986 Указом Президії Верховної Ради СРСР завод нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.

Завод є провідним підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.

45emp.com.ua

ПАТ «Нафтоавтоматика»

ПАТ «Нефтеавтоматика» є спеціалізованим підприємством, яке виробляє різні за можливостями і призначенням спеціальні автомобілі на шасі КрАЗ, КамАЗ, УРАЛ, МАЗ, ГАЗ, ЗІЛ, пересувні модулі на шасі причепів, а також проводить капітальний ремонт кузовів автобусів ЛАЗ, Ікарус, ПАЗ, КАВЗ та інших.

naftoavtomatika.com.ua

Компанія «Еверласт»

Компанія «Еверласт» – завод з виробництва спеціалізованих автомобільних напівпричепів, причепів, надбудов на шасі автомобілів для транспортування світлих і темних нафтопродуктів, газів, а також харчових і хімічних продуктів.

everlast.ua

ТОВ «Д Лайт»

Компанія Д Лайт понад 15 років професійно займається реалізацією, монтажем, пусконалагодженням і обслуговуванням кран-маніпуляторной техніки на території України.
За цей час було реалізовано понад 2000 проектів в лісовій, будівельній, комунальній, сільськогосподарсько галузях.
Власне виробництво, площею 4 тис. кв.м, з камерою дробострумної обробки і лінією порошкового фарбування, дозволяє виготовляти високоякісне  навісне обладнання, надбудови, тощо.
При виникненні гарантійних або після гарантійних випадків, наші мобільні регіональні сервісні центри  у м. Київ, м. Харків, м. Львів, м. Кропівницький, м. Межгір’я, готові усунути несправності.
Окремий, великий, напрямок діяльності компанії займає виробництво причіпної техніки: самоскидні Щебневози, зерновози, а також шасі причепів і напівпричепів для інших типів надбудов.

dlight.com.ua