Клієнти

ІМК

ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.
НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:
– виробництво сільськогосподарських культур: кукурудза, пшениця, соняшник, соя
– зберігання сільськогосподарських культур
– виробництво молока
ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні (джерело: AgriSurvey, «Найбільші агрохолдинги України» 2015, на основі результатів 2014 року).

http://www.imcagro.com.ua

ПБГ «Ковальська»

Асоціація ПБГ «Ковальська» – провідний виробник будівельних матеріалів, девелопер і забудовник України. Компанія об’єднує низку потужних підприємств, які здійснюють повний обсяг робіт: від видобутку і виготовлення будматеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення. Незалежно від складності архітектурних рішень, інженерно-технічний склад «Ковальської» завжди втілює в реальність проекти на найвищому рівні із дотриманням усіх будівельних норм законодавства. Досвід і висока кваліфікованість нашої команди – запорука професіоналізму у сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт. Місія групи «Ковальська» – сприяти всебічному розвитку будівельного ринку України, створювати доступне і комфортне житло достойного рівня.

АВТОСТРАДА

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

КЕРНЕЛ

Кернел – провідний в світі і найбільший в Україні виробник експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарськоїпродукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).