Клієнти

ПБГ «Ковальська»

Асоціація ПБГ «Ковальська» – провідний виробник будівельних матеріалів, девелопер і забудовник України. Компанія об’єднує низку потужних підприємств, які здійснюють повний обсяг робіт: від видобутку і виготовлення будматеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення. Незалежно від складності архітектурних рішень, інженерно-технічний склад «Ковальської» завжди втілює в реальність проекти на найвищому рівні із дотриманням усіх будівельних норм законодавства. Досвід і висока кваліфікованість нашої команди – запорука професіоналізму у сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт. Місія групи «Ковальська» – сприяти всебічному розвитку будівельного ринку України, створювати доступне і комфортне житло достойного рівня.

АВТОСТРАДА

Група Компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Ми здійснюємо капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Наша запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі

Трест “Житлобуд-1”

Історія тресту «Житлобуд-1» налічує 67 плідних років. За ці роки компанія стала найбільшою будівельною організацією міста і продовжує інтенсивний розвиток. Більшість об’єктів стали гордістю Харкова, займають важливе місце в житті міста. Минуло понад півстоліття з того часу, коли для відновлення зруйнованої будівлі, відомого тепер як Харківський Національний університет ім. В.Н. Каразіна, спеціально створювався новий будівельний підрозділ – Харківський союзний трест Міністерства вищої освіти СРСР. Це був 1947 рік – початок історії тресту, перейменованого в 1963 році в «Житлобуд-1».

Порт ЮЖНЫЙ

Порт ЮЖНЫЙ – незамерзаючий глибоководний порт на північно-західному узбережжі Чорного моря, поблизу від міста Одеса. Входить до трійки найбільших портів України по вантажообігу разом з Одеським портом і портом Іллічівськ. Поряд з Одеським припортовим заводом є містоутворюючим підприємством міста Південне. Основні напрямки вантажопотоків: Чорноморський і Середземноморський басейн, США, Латинська Америка, Близький Схід, Південно-східна Азія. В даний час порт знаходиться в державній власності України; підприємство, що управляє портом, підпорядковане міністерству транспорту і зв’язку.