Збільшення компенсації при кредитуванні в ПАТ АБ УКРГАЗБАНК до 8%

31 Жовтня 2016

26 вересня 2015 року ТОВ «УКРЄВРОМАЗ» написало лист на ім’я генерального директора ВАТ «МАЗ» – керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ» пана Катеринича Д.С. про необхідність початку робіт по внесенню змін до програми придбання білоруських товарів в кредит з частковою компенсацією відсоткової ставки Міністерством фінансів Республіки Білорусь. На той момент компенсація становила 1/3 облікової ставки Національного банку України. За рік компенсація внаслідок зниження Національним банком України облікової ставки знизилася з 7,33% до 5,0%. Розуміли це і в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК», які також активно включилися в роботу по необхідності внесення змін до даної програми. Адже за 2 неповні роки ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» профінансував за цією програмою придбання більше 300 одиниць техніки білоруського виробництва на суму більше 200 млн. Гривень (в програму включено продукція 49 білоруських підприємств) .

І ось сьогодні ми раді повідомити, що внесені зміни в розмір компенсації при покупці в кредит білоруської техніки – 2/3 облікової ставки Національного банку України діючої на момент видачі кредиту (але не більше 8%). Додатково повідомляємо, що програма продовжена на 2 роки (до 31 грудня 2018 г.). Таким чином сьогодні, з урахуванням компенсації і діючих відсоткових ставок на кредит в ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК» за цією програмою, покупець може отримати фінансування на придбання техніки з процентною ставкою від 11,8% до 13,1% в залежності від терміну кредітованія.

До відома – ТОВ «УКРЄВРОМАЗ» сьогодні пропонує придбання за цією програмою продукцію наступних підприємств: ВАТ «МАЗ» – керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ», ВАТ «Гродненський механічний завод», ТОВ «завод автомобільних причепів і кузовів« МАЗ-КУПАВА ».