Унікальна конференція на Мінському автомобільному заводі!

3 Липня 2017

Літо період не тільки відпусток і подорожей, а й цікавих заходів організованих Мінським автомобільним заводом. Одним з таких стала унікальна конференція, організована ВАТ “МАЗ” спільно з провідними світовими компаніями Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG з російським представництвом ZF – ТОВ “ЦФ Руссия”.

Метою конференції стала презентація можливостей та новітніх розробок двох провідних світових концернів Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG, на прикладі впровадження їх технологій в продукцію МАЗ, а також всі переваги, які отримує споживач від цього співробітництва.

ТОВ “УКРЄВРОМАЗ” з великим інтересом відгукнувся на запрошення участі в конференції та делегувавши своїх представників в особі заступника директора Солтера Віктора і керівника з розвитку технічного сервісу Веремчука Руслана. Завдяки доповідям представників компаній Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG були отримані вельми пізнавальні теоретичні та технічні знання. При виступі прямих споживачів техніки МАЗ агрегатованою комплектуючими Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG отримана корисна інформація про експлуатаційних особливостях техніки, проблеми які виникають в роботі та пропозиції щодо поліпшення якості продукції. Учасники конференції прийшли до єдиної думки, що основною проблемою на сьогоднішній день стоїть перед ВАТ “МАЗ” є формування більш розосередженої сервісної мережі, яка візьме на себе повний спектр послуг з обслуговування техніки МАЗ з комплектуючими Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG.Особимі відмінністю від компанії ZF Friedrichshafen AG, а саме дипломом було нагороджено заступника генерального директора – комерційний директор ВАТ “МАЗ” Захарченко А.В. Цей диплом яскраве підтвердження давнього і плідної співпраці двох компаній. За період з 2008 року ВАТ “МАЗ” встановив понад 45 тисяч комплектуючих вироблений концерном ZF.

Фінальною частиною конференції стало практичне ознайомлення з технікою МАЗ агрегатованою двигунами Daimler AG і трансмісіями ZF Friedrichshafen AG на випробувальному полігоні МАЗ. Кожен учасник конференції мав можливість стати пасажиром і в супроводі досвідчених водіїв ВАТ “МАЗ” проїхати ділянку траси з різним ступенем складності, щоб цілком відчути всі переваги техніки. При наявності водійського посвідчення можна було і самому зайняти місце водія новітнього тягача, автобуса або самоскида.

Приємним доповненням всього заходу стала можливість стати учасником заводської команди «МАЗ-СПОРТавто», організатори люб’язно надали можливість кожному учаснику конференції проїхати ділянку ралійної траси в якості штурмана і відчути всі емоції і навантаження, які переживають спортсмени.ООО “УКРЄВРОМАЗ” дякує ВАТ “МАЗ” , Daimler AG і ZF Friedrichshafen AG за надану можливість взяти участь у конференції і набути безцінного досвіду.