ПАТ АБ «Укргазбанк»

pic

УКРГАЗБАНК – провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. На сьогодні Банк є беззаперечним лідером у «зеленому» фінансуванні.

УКРГАЗБАНК, як і всі банки мережі Green Bank Network, працює за трьома напрямами.

Перший – фінансування альтернативної енергетики – сонячної, гідроенергії, енергії вітру тощо. Другий – фінансування енергозберігаючих технологій: починаючи від встановлення енергозберігаючих лампочок до величезних проектів модернізації устаткування. І третій напрям – захист довкілля.

Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів. 94,94% акціонерного капіталу Банку належить Державі Україна в особі Міністерства фінансів України.

За понад 26 років роботи клієнтами Банку стали 2,1 млн українців та майже 70 тисяч  корпоративних клієнтів. Банк представлений у всіх областях України. Сьогодні УКРГАЗБАНК – це динамічна фінансова установа, яка надає як традиційні, так і унікальні інноваційні продукти та послуги.

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк»,
АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

Детально дізнатись щодо кредитування за даними програмами та умовами фінансового лізингу Ви можете у відділеннях УКРГАЗБАНКУ

Консультація по лізинговим програмам: [email protected]

Виділена лінія для клієнтів МСБ –  044 494 09 70 (згідно тарифів вашого оператора зв’язку)