Фінансування

Не завжди ми можемо оплатити необхідний нам Товар відразу. Відсутність в даний момент вільних оборотних коштів, призводить до того, що ми повинні знайти того то хто зможе нам на певний термін і звичайно ж за винагороду, позичити гроші. Коли Товар потрібен зараз для вирішення поточних питань бізнесу – адже конкуренти не дрімають – ми свідомо йдемо на додаткові витрати пов’язані з обслуговуванням боргу, тільки щоб не сповільнювати розвиток Компанії.

Упевнений, кожен повинен займатися своєю справою: заводи виготовляти автотехніку, торгуючі організації займатися її реалізацією, а фінансові установи фінансувати її придбання.

Існує два класичних способу придбання автотехніки з залученими ресурсом:

Кредит.

Фінансовий лізинг.

Якщо Ви вирішили придбати автотехніку в фінансовий лізинг або кредит, то тут пропозицій від компаній пропонують дану послугу греблю гати. З метою пропозиції Клієнтам ТОВ «УКРЄВРОМАЗ» кращого вирішення, ми співпрацюємо з лідерами ринку фінансових послуг, компаніями зі світовим ім’ям:

– ТОВ “ОТП Лізинг”

– ТОВ “Ексімлізінг”

– ПАТ АБ “Укргазбанк”

– ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”

– ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк»

– ТОВ «Альфа-Лізинг Україна»

Зв’язав з відповідальними особами за кожною з компаній на ваш розсуд, Ви отримаєте професійну консультацію по питанню.

Якщо з якихось причин зазначені компанії будуть не готові профінансувати Ваше підприємство, ми допоможемо з пошуком лізингової компанії, яка в підсумку надасть Вам фінансовий лізинг.

Завдання спроститься, якщо Ви прийдете до нас зі своїм лізинговим партнером, готовим фінансувати Ваші проекти. Оскільки тільки Ви приймаєте рішення про вибір свого лізингового партнера для реалізації поточного проекту.